Futbalové dresy PSG lacno pokračovali vo svojej jednogólove

Futbalové dresy PSG lacno pokračovali vo svojej jednogólovej výhode, až kým Henrikh Mkhitaryan nedal v 83. minúte na 2:0. Antonio Valencia prekonal patovú situáciu v priebehu dvoch minút a na jeho záhadného portugalského trénera zapôsobila ukážka jeho hráčov v prvom polčase.

"Myslím si, že výkon bol veľmi dobrý, najmä v prvých 30-35 minútach," povedal Mourinho. "Bol to pravdepodobne náš najlepší výkon v sezóne." Tlačili sme na nich a oni nemali šancu dostať sa von, nemali strelu, bolo to veľmi pôsobivé." Bývalý útočník Evertonu Romelu Lukaku vsietil tretinu, čo vyvolalo kontroverziu. s oslavami svojho gólu, predtým ako Martial dal čerešničku na torte z pokutového kopu. Martial si získava reputáciu ako super-sub, keď po odchode z lavičky strelil všetky tri góly v Premier League v tejto sezóne.

Tento 21-ročný francúzsky reprezentant nebol u Mourinha v sezóne 2016/17 obľúbený, strelil iba štyri góly v Premier League. Martialova forma zo začiatku sezóny však na jeho manažéra zapôsobila." Dobre ho využívame a prichádza s správny postoj,“ povedal Mourinho Futbalové dresy predaj v auguste. „Mali sme rozhovor o budúcnosti, ktorú tu má.