detsky dres liverpool Medzinárodná prestávka nie je zv

detsky dres liverpool Medzinárodná prestávka nie je zvyčajne najnapínavejším aspektom futbalu, ale to neznamená, že celé obdobie neobsahuje aspoň nejaké vzrušenie. Aby sme boli spravodliví, v tomto októbrovom vydaní sa toho veľa objavilo. počet krajín bojujúcich o svoje miesto na majstrovstvách sveta 2018. Všetky skupiny budú uzavreté v stredu ráno a európske tímy sa potom budú musieť zúčastniť vyčerpávajúceho kola play-off v novembri.

Skutočná dráma sa však skončila v Afrike, kde Egypt obsadil Kongo, aby získal miesto na medzinárodnej výstave. Hostitelia jednoducho museli vyhrať a od roku 1990 nevykonali majstrovstvá sveta. Boli jednou z dominantných síl Africký pohár národov, ale nepodarilo sa im to na najväčšej scéne medzinárodného futbalu. SALAH HLAVNÝ muž svetová trieda a pravdepodobne by sa dostala do mnohých špičkových medzinárodných strán.

Prirodzene, v hre tak dôležitého, sa egyptský národ obrátil na svojho hlavného muža a chlapca, či dodal. Salah strelil úvodný gól hry a potom v umierajúcich minútach strelil dramatický trest, aby zapečatil 2: 1 víťazstvo a miesto v Rusku. SALAHOVA SANKCIA Veľmi futbalovy dres detsky chladné. Jedným z hlavných rozhovorov o Salahovi však bola jeho reakcia na