Futbalové dresy Manchester City lacno Lionel Messi stre

Futbalové dresy Manchester City lacno Lionel Messi strelil v utorok večer svoj 100. gól v Európe a pomohol Barcelone zabezpečiť víťazstvo 3:1 nad Olympiakosom na Camp Nou. Tento 30-ročný hráč, ktorý bol v tejto sezóne vo vynikajúcej forme pre klub a krajinu, dosiahol 2- 0 v 61. minúte po nešťastnom vlastnom góle Dimitriosa Nikolaoua v prvom polčase poslal domácich dopredu. Lucas Digne potom zvýšil na 3:0 vďaka asistencii Messiho, zatiaľ čo Nikolaou napravil svoj vlastný gól tým, že vsietil útechu pre domácich. hostí krátko pred odpískaním riadneho hracieho času.

"Dúfam, že v tejto sezóne dosiahne 200 gólov!" Tréner Barcelony Ernesto Valverde pre ESPN zavtipkoval, keď sa ho pýtali na Messiho najnovší orientačný bod."Jeho čísla potvrdzujú to, čo vidíme každý deň, prekonáva štatistiky, ktoré sa zdali nemožné. Robí to už dlho a neustále búra bariéry." Messi jedol z ponožky v 10. minúte Valverde sa tiež opýtal na bizarný incident Messiho v 10. minúte. Argentínska superhviezda, ktorá minulý týždeň inšpirovala svoju krajinu ku kvalifikácii na majstrovstvá sveta, si niečo vybrala z ponožky a zjedla, čo viedlo k špekulácie na sociálnych sieťach o tom, čo skonzumoval.

Teraz vyšlo najavo, s láskavým dovolením novinára z katalánskeho rádia Ricarda Torquemadu, že išlo o glukózovú tabletu. Torquemada pre Sport dodal, detský futbalový dres s vlastným menom že Messi užil tabletu v tejto chvíli, pretože „pred prvých 15 minút fyzickej námahy sú svaly najviac vnímavé. "Predtým,