Futbalové dresy Manchester City lacno Barcelona v sobotu

Futbalové dresy Manchester City lacno Barcelona v sobotu večer rozšírila svoj náskok na vrchole La Ligy na sedem bodov tesnou výhrou 1: 0 nad bojovníkmi Valladolidom. Trest Lionela Messiho v 43. minúte rozdelil obe strany, Argentínčanovi však ďalší priamy kop zachránil brankár Jordi Masipovi zostávalo päť minút. V skutočnosti bol Masip pre Messiho počas celej hry obrovskou nepríjemnosťou, keď urobil množstvo zákrokov, aby poprel hviezdu Barcelony.

Barca mala na Camp Nou 20 striel a 12 z nich pochádzalo z Messiho, ktorý vyprodukoval jeden zo svojich najhorších výkonov v sezóne. lacne futbalove dresy pre deti Manažér Ernesto Valverde sa na svojej pozápasovej tlačovej konferencii pýtal, či ho Messiho zmeškaný penalta znervózňovala, ale